منوی دسته بندی

تدوین ویدئو

رساندن پیام شما از طریق ویدئو به مخاطبان بهترین طریقه برای جذب مشتریان جدید است. با سفارش تدوین ویدئو، بهترین فرصت را برای ارائه پیام و محتوای شما به مخاطبان داشته باشید.

یک کلیک برای شروع موفقیت شما!

ویدئو‌ها براساس دسته‌بندی‌هایی مانند آموزشی، سرگرمی، خبری، تبلیغاتی و شخصی گروه‌بندی می‌شوند. ویدئو‌های آموزشی معمولاً دوره‌های آموزشی و زبان‌هایی را به نمایش می‌گذارند. ویدئو‌های سرگرمی شامل موزیک، کمدی، برنامه‌های تلویزیونی، انیمیشن‌ها، فیلم‌ها و سریال‌ها هستند. ویدئو‌های خبری رویدادهای اخیر در جامعه، سیاست، اقتصاد و فرهنگ را پوشش می‌دهند. هدف ویدئو‌های تبلیغاتی تبلیغ محصولات و خدمات است. ویدئوهای شخصی می‌تواند خانوادگی، تولد، عروسی، سفر و غیره باشد.
برای سفارش اینجا کلیک کنید

قالب های آماده ویدئویی

دیگه نیازی نیست هزینه زیاد و زمان زیادی رو صرف تولید یک محتوای ویدئویی بکنید ،‌با امکانی که مارک مدیا در اختیار کاربران قرار داده شما میتونید با یک دهم مبلغ و مدت ۲ ساعت ویدئو های باور نکردنی تحویل بگیرید

یک کلیک برای صرفه جویی در وقت و هزینه های شما!

قالب های آماده ویدئویی یک نوع محتوای چندرسانه‌ای هستند که برای کاربرانی ایجاد شده‌اند که به دنبال راه حلی سریع و موثر برای ساخت ویدئو می‌گردند. این قالب ها شامل صحنه‌ها، کاراکترها، تصاویر، افکت‌ها، موسیقی، صداها و کلیپ های شخصی شده‌اند تا کاربران به سادگی بتوانند محتوای مورد نظر خود را با استفاده از این الگوها بسازند و نیاز به هزینه زیاد نداشته باشند.
برای سفارش اینجا کلیک کنید

تصاویر

محتوای گرافیکی در تبلیغات بسیار مهم است زیرا می‌تواند به نحوی جذاب و ارتباط‌پذیر به مخاطبین پیام رسانی کند. بیشتر مردم این روزها دنبال تجربهای بصری جذاب هستند و به محتوای متنی و خشک علاقه‌ای نشان نمی‌دهند. به کمک تصاویر، تصاویر متحرک و ویدئوها می‌توانند به قابلیت‌های چشمگیر تبلیغات کمک کنند و برای جذب مخاطبین کابرد فراوانی دارند.

یک کلیک برای رساندن پیام شما!

ما در تولید محتوای گرافیکی مهارت‌های مختلفی از جمله طراحی لوگو، بنرهای تبلیغاتی، کاتالوگ‌ها، بروشورها، پوسترها، تصاویر اجتماعی، خلاصه‌های اجرایی و پوسترهای رویداد را داریم. ما با استفاده از بازاریابی اجتماعی و سایر روش‌های تبلیغات دیجیتالی نیاز‌های تجارت شما را برطرف خواهیم کرد و باعث افزایش محبوبیت و جذابیت کسب‌وکار شما خواهیم شد.
برای سفارش اینجا کلیک کنید

ضبط محتواهای صوتی

محتوای صوتی، یکی از ابزارهای قدرتمند برای جذب و تاثیرگذاری بر مخاطبان است. با وجود فراوانی رسانه‌ها و روش‌های ارتباطی، محتوای صوتی همچنان در صنعت تبلیغات و بازاریابی، بسیار مهم است. به دلیل این که گوش دادن به محتوای صوتی کمترین نیاز مطالعه و تمرکز را از طرف مخاطبان می‌طلبد، از طریق روایت داستان‌ها و استفاده از کیفیت صدا، محتوای صوتی می‌تواند به راحتی هیجان، تاثیرگذاری و یادآوری برای مخاطبین ایجاد کند.

یک کلیک برای ساختن صدای شما!

ما به عنوان یک تیم تولید محتوای دیجیتال، در حوزه صوتی نیز فعالیت می کنیم و می توانیم برای شما محتوای صوتی با کیفیت عالی تهیه کنیم. این محتوا می تواند شامل ضبط صداهای مختلف مانند پادکست، تبلیغات رادیویی، آموزشی و غیره باشد. تیم ما از دستگاه های ضبط صوتی حرفه ای و نرم افزار های مرتبط استفاده می کند و با توجه به نیاز شما، این محتوای صوتی را با روندی آسان و سریع تهیه خواهیم کرد. همچنین می توانیم در صورت نیاز به ویرایش و اضافه کردن جزئیات بیشتر به محتوای صوتی، در این زمینه به شما کمک کنیم.
برای سفارش اینجا کلیک کنید

نوشتن محتوای متنی

محتوا بخشی اساسی از هر وبسایت، بلاگ یا صفحه‌ی اجتماعی است. کیفیت محتوا می‌تواند تأثیر بسیاری در تعامل کاربران با سایت و همچنین جذب بازدید کنندگان داشته باشد. محتوای متنی باید جذاب و قابل فهم باشد . محتوای به‌روز و پویا همچنین برای موتورهای جستجو بسیار با اهمیت است و به صورت مستمر بروزرسانی شود. بهتر است محتوای متنی با توجه به موضوع و نیاز کاربران تهیه شود و به عنوان یک ابزار بازاریابی هوشمندانه مورد استفاده قرار گیرد.

یک کلیک برای نوشتن محتوای شما!

به عنوان نویسنده محتوا، محتوای جذاب و قابل اعتمادی را برای جلب مشتریان به برند شما و افزایش فروش ایجاد می‌کنیم. با تحلیل نیازهای مشتری و ویژگی‌های محصولات، ما محتوای خلاقانه‌ای با کلمات مناسب و تصاویر جذاب ایجاد می‌کنیم تا برای مخاطبان برند پیام خرید و استفاده از محصولات و خدمات برند را منتقل کنیم. علاوه بر این، با استفاده از روش‌های نوشتاری متنوع، ما پیام برند را به یک شیوه کاملاً متفاوت و خلاقانه ارسال می‌کنیم که می‌تواند در بهبود شناخت برند و ارتقای تصویر آن موثر باشد.
برای سفارش اینجا کلیک کنید